مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

خودداری از اینکه رژ لبتان روی دندان مالیده شود

بهترین مارک رژلب
۲- برای خودداری از اینکه رژ لبتان روی دندان مالیده شود می توانید با لبهای گشوده دالبر ذیل را رژ بزنید.

۳- پیشین از زدن رژ، می بایست از ویتامین E به کارگیری نمایید. این فعالیت سبب مرطوب شدن و تغذیه لب گردیده و از کم آب شدن و سوراخ تناول کردن لب پرهیز می‌نماید آن گاه چربی ویتامین را با دستمال کاغذی بگیرید.

۴- برای اینکه دوام رژتان ارتقاء یابد بعد از زدن لایه اولیه رژ یک یا این که دو لایه دستمال روی لبتان بگذارید و چربی و رنگ بیش تر آن را بگیرید و مجدد رژ بزنید و مجدد دستمال را روی لبانتان بگذارید. بدین ترتیب چربی رژ گرفته گردیده و سا‌عتها به یاد ماندنی می ماند.

۵- در شرایطی‌که بالای چهل سال سن دارید. سفارش ما این میباشد که از رژهای مات به کار گیری نکنید. لبان شما با یه خرده درخشش زیباتر جلوه می نمایند. مدام از برق لب استعمال فرمائید تا رژتان دوام بهتری داشته باشد.

۶- در آغاز به دور لبتان را با خط لب خط بکشید و با به عبارتی خط لب لبانتان را رنگ نمایید. هم اکنون می‌توانید برق لب یا این که رژ لبتان را بزنید. هنگامی رژ قرمز‌رنگ میزنید، نخست خط لب قهوه ای بزنید و لبتان را با به عبارتی خط لب رنگ نمائید و سپس رژ را بزنید. براین اساس رنگ قرمز رنگ دوام بیشتری پیدا می‌کند.

۷- از رژهای کهنه استعمال نکنید زیرا منجر پوسته شدن لبانتان خواهد شد
۸- گذشته از گرمابه، یه خرده روغن زیتون را به یاری یک پد پنبه ای به لب های خویش بمالید. پس از چندین دقیقه لب های خویش را بشویید و بگذارید کم آب شوند. با این کار، به هیچ بالم لبی در تمام ارتفاع روز، نیاز ندارید.

بطور شبیه می‌توانید از روغن میخک، برای لب های خویش استعمال فرمایید که دارنده خاصیت ضد عفونی کننده بوده و رخنه‌ های لب را ترمیم کرده و بهبود می‌بخشد.

 

۹- به خواسته قابل انعطاف و خوش نقاشی کردن لب هایتان میتوانید از کره طبیعی نیز به کارگیری نمائید. روزمره ۲ تا ۳ توشه لب ها را با مقداری کره گرم ماساژ دهید. اینکار مؤثر خواهد بود.

 

۱۰- برای داشتن لب هایی صاف و قابل انعطاف و خوش رنگ، لایه برداری بسیار مهم هست. روغن زیتون و شکر را به مقدار معادل تماما با هم ادغام فرمایید. به آرامی و به شرایط ضربه ای این ادغام را روی لب بگذارید. آن گاه به امداد یک مسواک، خیلی آهسته لب هایتان را لایه برداری فرمایید.

شما میتوانید از ادغام آب لیمو و شکر نیز برای لایه برداری به کارگیری فرمایید. اذن دهید این مخلوط به دوران ۳۰ دقیقه روی لب بماند و آن‌گاه با یک مسواک آن ادغام را روی لب بمالید تا پوست شما لایه برداری شود. آن گاه با آب سرد لب هایتان را بشویید.

از عسل و شکر نیز می شود به تیتر یک لایه بردار استفاده نمود. بعداز بکار گیری آن، می‌توانید تأثیر تعجب آور و شگرف آن را ملاحظه کنید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۳۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

دانستنی هایی در زمینه‌ی رژ لب

لب های خویش را منزه فرمائید.
بعضی وقت ها لب های شما بعد از پیرایش ممکن میباشد چندان پاک نباشد و رژ لب حریم لب شما کشیده گردیده باشد. به جای تزکیه ان با دست یا این که اشکال شیر پاکن ها بهتر میباشد از سایه های در حدود پوست برای پوشاندن آن‌ها استعمال فرمایید.

این عمل خیر فقط به تمیزی لب های شما امداد می نماید بلکه به ماندگاری رژ لب نیز یاری می‌نماید.

برای مادگاری اضافه می توانید یک دستمال کاغذی نازک را روی لب گذارده و با به کارگیری از پودر سفیدکننده کمی روی دستمال قرار دهید البته مراقب باشید بیشتراز حد فشار ندهید.

 

بهترین مارک رژلب

اعتماد به‌نفس داشته باشید.
نگران نباشید و با اعتماد‌به‌نفس گام بردارید. راز خویش را بالا بگیرید و اذن دهید که دقت و نگاه های دور و بری ها به شما جلب شود. رژ لب تیره شما فعالیت خویش را انجام می دهد.

از رژ لب تیره روی لبتان نگهداری فرمایید.
شما در زمان یک ضیافت آبمیوه و خوراکی های بخش اعظمی میل می کنید پس بهتر میباشد مدام رژ لب خویش را به همپا داشته باشید تا در رخ تمیز شدن رژتان آن را تمدید نمائید.

دانستنی هایی در زمینه‌ی رژ لب
صنعت پیرایش جزو قریه صنعت پهناور عالم قراردارد.
اکثری از مواد آرایشی که ایجاد می گردند هیچ وقت بر روی بشر آزمایش نشده اند.
شما به صورت میانگین در زمان عمرتان حدود ۱۵۰۰۰ دلار صرف خرید اسباب و اثاث آرایش و پیرایش می‌کنید
سالانه ۹۰۰ میلیون رژ لب در عالم فروخته میگردد.

این ایراد بری خانوم هایی که لبهای پررنگ ای دارا‌هستند بسیار رخداد می افتد. در حالتی‌که شما مثل ما می باشید و مدام جدیدترین تیم از برس ها را دارید، احتمالا یک کدام از این خودکار های دستی در کیف شما اکنون موجود است.

لب های خویش را درخشان فرمایید.
در چندین سال قبلی مد به نحوی پیش رفته که لب ها، آنچنان براقیتی که نسبت به سال های پیش داشته اند را از دست داده اند البته این به مفهوم وجود ندارد که لب ها درخشان نیستند.

شما حتی با زدن رژ لب تیره مات هم می‌توانید لب های خویش را درخشان نمایید. شما از مروارید های ریز و خوردشده و وسایلی از این قبیل می‌توانید لب های خویش را درخشان فرمایید.

مطالعه فرمائید: خیر ترفند آرایشی موثر برای دیده های کوچک


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نکات و مقررات رژلب زدن ماهر

بهترین مارک رژلب
کلیه خانم ها رژ لب زدن را دوست دارا‌هستند و رژلب جزو اسباب و اثاث پیرایش های پر استفاده میباشد البته اینکه چه گونه رژلب بزنید تا زیباتر گردید هم مهم میباشد.
نکات و مقررات رژلب زدن ماهر
شاید رژ لب زدن خیلی بی آلایش به لحاظ رسد و با خویش بگویید نیاز به فراگیری ندارد البته رژلب زدن نیز برای خویش ضوابط خاصی داراست و در صورتیکه آنان‌را رعایت نکنید لب های پوست پوست و نازیبایی خواهید داشت.

برای رژ لب زدن به طریق ماهر بایستی به نکاتی مانند زیرسازی، لایه برداری، چرب کردن لب و ... توجه فرمایید. رژ لب زدن درست و ماهر زیبایی لب ها را دوبرابر می‌کند و آرایش و پیرایش تان را دیدنی خیس مینماید.

 

فراگیری رژ لب زدن ماهر
- مدام تلاش نمایید آب زیاد بنوشید تا لب های کم آب و شکاف خورده ای نداشته باشید البته برای معالجه کم آبی و رخنه‌ لب از وازلین به کارگیری فرمائید، برای رژلب زدن ماهر بایستی لب هایتان قابل انعطاف و فارغ از رخنه‌ باشند.

- یکی از دیگر از کارهایی که اید گذشته از رژلب زدن رعایت نمائید این میباشد که لب هایتان را لایه برداری نمائید، لایه برداری لب سبب می شود پوست های مرده لب زدوده شود و در غایت لب های زیباتری داشته باشید.

 

نکات مهم رژلب زدن
- حال دوره آن رسیده که خط لب بزنید، هیچ وقت خط لب را فراموش نکنید چون خط لب سبب می گردد بتوانید لب های خوش فرم تری پباده سازی فرمایید و از خارج زدن رژلب پرهیز فرمایید تنها حواستان باشد که خط لب بایستی همرنگ رژلب تان باشد.

- تعیین مطلوب رنگ رژلب خیلی مهم میباشد و می بایست تلاش فرمایید رژلب تعیین نمائید که رنگ آن با رنگ پوست تان مطابقت و همخوانی داشته باشد، در حالتی‌که پوست تان سپید میباشد رژلب های رنگ پر‌نور مانند صورتی، گلبهی، هلویی و قرمز‌رنگ مطلوب تان میباشد و در صورتی پوست تیره ای دارید رژلب های تیره مانند جیگری، زرشکی، بنفش و قهوه ای مطلوب تان میباشد.

 

رژ لب زدن درست و اصولی
- با اعتنا به فرم لب هایتان رژلب تعیین فرمایید، درصورتی که لب های ظرافت دارید بهتر میباشد سراغ رژلب های درخشان و رنگ پر‌نور بروید البته در صورتی‌که لب های بزرگی دارید رژلب های تیره و مات تعیین نمایید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۳۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

برای داشتن لب های خوب چکار کنیم

بهترین مارک رژلب

5- مقدار متعددی آب بنوشید، و آب‌میوه با ویتامین سی بگیرید، چونکه نادر‌آبی‌رنگ تن می تواند موجب عدم یا این که کمبود درخشش لب‌ها شود. آب یا این که آب‌میوه‌‌ها تن را آبرسانی می نماید، منجر تغذیۀ پوست گردیده، و به پرورش سلول‌های تازه، یاری میکند. لب‌های کم آب، همینطور، یک کدام از نماد‌های به صدق آبرسانی نشدن تن میباشد.

6- از عسل تحت عنوان یک جایگزین طبیعی برای مرهم لب، استعمال نمائید. این ماده، لب‌ها را مرطوب کرده، و به درخشش زیبای لب‌ها یاری می‌نماید. شما همینطور می توانید یک قاشق غذاخوری عسل، دو قاشق غذاخوری شکر، و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را با هم ترکیب کرده، و به لب‌هایتان بمالید. بگذارید برای مدتی روی لب‌هایتان بماند، و بعد از آن آن را منزه نمائید.

7- یک کدام از دیگر از مرهم‎‌های دارویی بدون نقص برای داشتن لب قابل انعطاف و لطیف، به کار گیری از ویتامین E بر روی لب‌ها،قبلی از خواب، هست. این‌ها به صورت کپسول‎‌های کوچک، در دسترس می‌باشند. آنها به آبرسانی و قابل انعطاف کردن لب‌ها، یاری می کنند.

8- میوه و صیفی جات قرمز‌رنگ را بخورید. مثلا: گوجه خارجی، توت خارجی، چونکه آنها به ذخیره‌سازی رنگ در پوست یاری کرده، و لب‌ها را صورتی رنگ می نمایند.

9- بعضا مطالعات نشان می دهد که کاهش مصرف چای و قهوه برای شما، میتواند سبب به داشتن لب‌های قابل انعطاف و لطیف صورتی رنگ شود.

10- تجمع بیش تر از حد رنگدانه‌ها در بافت‌ها (رنگی شدن)، که در زمان بارداری یا این که بیماری چهره میدهد، با سپری شد دوره، ناپدید می‌گردد. برخی اوقات، این هورمونی نیز می باشد.

11- تجمع رنگدانه‌ها در بافت‌ها (رنگی شدن)، صرفا در لب‌ها ساخت نمی شود، بلکه در فیس و تن نیز بوسیله ژن‌ها معین میگردد.

12- لب‌ها به علت در معرض آفتاب قرار به چنگ آوردن، تصمیم به تیره‌شدن دارا‌هستند. از یک مرهم لب با اس‌پی‌اف 15 به کار گیری فرمائید، مطمئن گردید که هنگام خارج رفتن از خانه، از حافظ لب به کارگیری می کنید. بخش اعظمی از ماتیک‌ها و برق‌لب‌ها نیز دربردارنده SPF 15 میباشند.

13- در شرایطی‌که شما مستعد گاز تصاحب کردن لب‌هایتان در هنگام اندوه می‌باشید، جویدن یک آدامس را آزمون نمائید. گاز به دست آوردن لب‌‌هایتان قادر است سبب کم آبی و سوراخ‌خوردگی آنان شود.

14- از گویش زدن لب‌هایتان اجتناب فرمایید. تر کردن لب‌ها با آب دهن، قادر است سبب به بی آبی و تیرگی لب‌ها شود.

15- آلوئه‌ورا یکی شایسته ترین معالجه‌های دیگر میباشد، که بسیار لب‌ها را التیام میدهد، و از گرمای تند و زنندۀ خورشید، نگهداری مینماید.

امیدوارم که‌این نکات، به شما یک ایدۀ خوب برای چگونگی داشتن لب‌های قابل انعطاف و لطیف صورتی رنگ، بدهد.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۹:۴۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ماسک حجم‌دهنده لب روغن نعنا

بهترین مارک رژلب

۲ ماسک حجم‌دهنده لب روغن نعنا


نعنا هم خاصیتی مثل دارچین داشته و با ساخت التهاب جزئی، حجم لب‌ها را ارتقاء می دهد. برای فایده‌مندشدن از خاصیت آن بهتر میباشد که از روغن طبیعی نعنا استعمال کرده و یک سری قطره روی لب‌هایتان بمالید.

۳ روغن خراطین
طب سنتی، روغن خراطین را به‌تیتر حجم‌دهنده و پهناور‌کننده میشناسند. به همین خیال یک کدام از دیگر از مورد‌هایی که برای ارتقا حجم لب‌ها پیش‌رو دارید، به کارگیری از روغن خراطین میباشد؛ چون گردش خونِ باطن لب‌ها را تا حد متعددی ارتقا داده و کلاژن میباشد.

برای به کار گیری از این روغن، هر ۲۴ ساعت یک‌توشه گذشته از خواب یک‌سری قطره از آن را روی لب‌هایتان به بازه ۱۵ دقیقه ماساژ دهید و بگذارید تا صبح روی لب‌هایتان بماند. صبح با آب ولرم روغن خراطین را از روی لب خویش بشویید.

۴ ماسک حجم‌دهنده لب با فلفل


یکی از دیگر از آیتم‌ها برای حجم‌دادن به لب‌ها استعمال از فلفل میباشد! فلفل قرمز‌رنگ سرشار از ویتامین E بوده و جریان خون به لب‌هایتان را تا حد متعددی ارتقا خواهد بخشید.

برای تهیه و تنظیم این ماسک حجم‌دهنده کافی میباشد یکسری قطره روغن زیتون را با پودر فلفل قرمز رنگ مخلوط کرده و اذن دهید تا ۵ دقیقه روی لب‌هایتان بماند. در شرایطی‌که نگرانید که مبادا به فلفل آلرژی داشته باشید، نخست این ماسک را روی دست خویش آزمون فرمایید؛ ولی نگران قلقلک‌های فلفلی نباشید، این شم‌ها موقت میباشد.

سود‌گیری
لب‌ها یکی نمادهای زنانگی در خانم‌ها به‌شمار می‌رود. اکثر خانم‌ها می خواهند لب‌هایی پررنگ داشته باشند، ولی هیچ عشق و علاقه‌ای به انجام پروتز، بوتاکس و تزریق چربی ندارند. در‌این مقاله از فیتامین ۴ معجون طبیعی و یک سری تمرین برای وسیع کردن لب‌ها معرفی گردیده که با انجام آنان میتوانید مثل آنجلینا جولی لب‌هایی پررنگ و جالب داشته باشید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۷:۴۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

پهناور کردن لب با برس یا این که مسواک

بهترین مارک رژلب
پهناور کردن لب با برس یا این که مسواک
۵ – ترفندهای آرایشی
از ترفند های آرایشی برای بزرگتر شدن لبها استعمال فرمایید . گه گاه تحت عنوان یک اعجاز عمل مینماید، نخست سایه رژ لب را گزینش نمایید البته مدام کارایی فرمایید رژ لب مطلوب را تعیین نمایید و با رنگ پوستتان تناسب داشته باشد . لب های خویش را با یک خط لب، از حاشیه های بیرونی لب ها صورت دهید. آن گاه لب ها را با رژ لب رنگ آیتم عشق و علاقه خویش لبریز فرمایید . از رژ های مات به کار گیری نمائید .


ترفند های آرایشی برای بزرگتر کردن لب
۶ – لایه برداری از لب ها
با انجام این فعالیت میتوانید گردش خون در لبها را ارتقا دهید. یک لایه برداری هوشمند قادر است مانند یک دختر برنا به شما لب های جامع تر و جدید خیس بدهد. مقدار یه خرده شکر و آب را خوب ترکیب فرمائید و یک اسکراب سفیدکننده طبیعی بسازید. شما همینطور میتوانید یک روغن مرطوب کننده را به آن بیشتر نمائید تا لب هایتان مرطوب شود. آن‌گاه لب خویش را با این ترکیب به مقطع یک دقیقه ، ماساژ دهید.این فعالیت سلول های مرده را از دربین می برد و لب را قابل انعطاف خیس می نماید. لب ها را با یکدست قابل انعطاف منزه نمایید و با یک برق لب لایه برداری نمائید.
این فعالیت می‌تواند منجر تحریک پاره ای شود البته نگران نباشید. هیچوقت بیشتراز دو توشه در هفته لب های خویش را با این طریق تمیز نکنید.
به جای آب، می‌توانید از عسل استعمال نمایید. عسل طبیعی شاداب کننده ی پوست میباشد. یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای را با دو قاشق چای خوری عسل ادغام کرده و با هم ادغام نمایید و لب های خویش را با این اسکراب طبیعی لایه برداری نمایید. عسل پوست را صاف می‌کند، در حالی که شکر سلول های مرده را از دربین میبرد و هر دوی این ها لب ها را پهناور می‌نمایند.

7- پهناور کردن لبها با دارچین و روغن نارگیل
یکی‌از دیگر از روشهای وسیع و پر رنگ کردن لبها فارغ از جراحی ، به کار گیری از مخلوط دارچین ، و روغن نارگیل میباشد . این مخلوط قادر است تا یک سری ساعت لبهای شما‌را پر رنگ نگه دارااست . پیش از استعمال ، مخلوط را روی پوست دست اعمال فرمائید . تحت برخی از اشخاص ممکن میباشد نسبت به آن حساسیت داشته باشند . اگر آرم حاصی بروز نکرد میتوانید آن را روی لبها اعمال نمائید .

8- وسیع کردن لبها با دارچین و فلفل و روغن زیتون
برای این خواسته نصف قاشق فلفل سیاه، نصف قاشق دارچین، و یک قاشق طعام خوری روغن زیتون را با هم مخلوط می‌کنیم .بعداز آنکه ترکیب یکدست شد به وسیله مسواک آغشته به ادغام نتیجه ها ، به بازه زمانی یک‌سری دقیقه ، لبها را به آرامی ماساژ می‌دهیم.
هر گاه شم کردید لبها پاره ای متورم گردیده اند ، دست نگه داشته و لبها را با آب ولرم بشویید .
فراموش نکنید جهت اطمینان از عدم آلرژی ، بی تردید مخلوط را در آغاز روی پوست دست ، آزمایش نمائید .


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۷:۳۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

فرایند رژلب زدن

بهترین مارک رژلب


فرایند رژلب زدن
برای تعیین رژ لب خوب از چه ترفندهایی می بایست استعمال کنیم اصول تنظیم رژ مطلوب برای لب ها به چه رخ میباشد میخواهیم پروسه گوناگون پباده سازی لب ها با رژلب را به شما فراگیری دهیم و با یاری آنان اشکال لب های متعدد را پیرایش کنیم با ورود به فروشگاه‌های اسباب آرایشی اشکال مختلفی از برندها و رنگ‌های گوناگون رژلب موجود هست. برای اینکه خرید خیر داشته باشید و رنگی خوشگل را گزینش فرمایید می بایست حواس‌تان به چه نکاتی باشد؟

به هیچ وجه رژلب را بایستی با رنگ جامه ست نمایید یا این که بدن رنگ پوست شماست که قادر است در گزینش رنگ مطلوب رژ نقش مهمی داشته باشد؟ در حالتی‌که شما هم دوست دارید با گزینش رنگ مطلوب در ضیافت‌های زنانه بدرخشید، بایستی طولانی تر در رابطه آراستن و خرید رژلب بدانید این مقاله منحصر شماست و می تواند به شما در تعیین رنگ مطلوب و طریق پیرایش‌تان یاری دهد.

راهی برای تمیز نشدن رژ
برخی از رژلب‌ها دوام متعددی دارا هستند ولی معمولا فرمولاسیون مواد تشکیل‌دهنده آنان بسیار کم آب میباشد؛ به این ترتیب پوست لطیف لب را آزار می‌‌دهند البته ما می خواهیم به شما خاطر دهیم چه طور از به عبارتی رژهای دائمی به کار گیری نمایید البته دوام آنان‌را بالا ببرید:

یک قلم لب با رنگ طبیعی لب گزینش فرمایید یعنی رنگش به سیرتکامل‌ای باشد که چندان روی لب جلب دقت نکند و همچون هاله‌ای روی لب بنشیند.با قلم خطوط مرزی لب را تماما معلوم فرمائید. علاوه بر اینها باطن لب را نیز با قلم رنگ دهید؛ چرا‌که این شالوده رنگ به نگه داشتن رنگ لب امداد می‌نماید. روی همین لایه رژلب بزنید.پس از زدن رژلب، با قلم خط مرزی بالای لب را پر رنگ فرمایید.با انگشت آهسته روی لب‌ها بزنید تا هم رژلب‌های مازاد تمیز و هم رنگ لب‌ها یکنواخت شود.یه خرده پودر پنکیک یا این که رژگونه روی لب‌ها بزنید تا ماندگاری رژلب را گشوده هم اضافه نماید.

یک‌سری نکته در استعمال از خط لب
مدام قبلی از به کار گیری از خط لب نوک مدادتان را تیز نمایید و بعد با نوک انگشت آهسته روی آن بزنید تا قابل انعطاف و گرم شود.هیچ گاه از رژ و خط لب با رنگ‌های ضد‌و‌نقیض به کار گیری نکنید.هنگام زدن رژ، در آغاز لبان‌تان را با خط لب رنگ نمایید، بنابراین لایه دوم رژی که می‌زنید دوام بیشتری خواهد داشت.می‌اقتدار خودکار لب را گذشته از رژ لب یا این که سپس کشید؛ هیچ رسمی دراین باره نیست.قلم لب در لب بالا بهتر میباشد کمرنگ‌خیس از لب ذیل کشیده شود.

فرایند کشیدن خط لب:
مرحله اولبا یک قلم همرنگ لب یا این که رژلب‌تان فعالیت را آغاز فرمائید؛ اولیه خط بالایی لب را پر رنگ نمائید.مرحله دومخط بالایی لب را یه خرده به سمت باطن گســترش دهیــد تا لب‌ها حالتی یکنواخت پیدا نمایند.مرحله سومحالا با به عبارتی قلم خط زیر لب را برجسته نمایید.

مرحله‌چهارمخط را پاره ای پهن‌خیس بکشید تا وضعیت لب به طور کامل خویش را نشان دهد.مرحله پنجمدر غایت تمام جاهای خالی لب را با خودکار برجسته و رنگ لب را بدون نقص یکنواخت نمایید.

پروسه زدن رژلب
مرحله اولاز کناره دهن فعالیت را ابتدا فرمائید و به صورت یکنواخت با یک لایه روی تمام لب را رنگ دهید.مرحله دوماگـــر می‌خواهیـــد چهــره‌تــان طبیعی باشد به هیچ وجه نباید رنگ از مرزهای طبیعی خویش لب خارج بزند؛میتوانید این خطوط کناری لب را با برس رنگ بزنید تا ظریف‌خیس عمل صورت بپذیرد.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۰۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژمایع

بهترین مارک رژلب

عارضه ها اکثری متعددی برای به کار گیری از رژ لب مایع موجود هست. رنگ لب، یکی اجزای لاینفک رخ میباشد، البته بعداز اینکه فهمیدم سپری کردن شب با آن، چقدر آزاردهنده بود استعمال از آن را انقطاع کردم. وقتی که رژ مایع را کشف کردم، بالاخره توانستم یک لب پررنگ و برجسته را به پالت آرایشی خویش طولانی تر کنم!

عوارض به کار گیری از رژ لب مایع , رژ لب مایع بهتر میباشد یا این که رژ لب جامد , مزایای رژ لب مایع , فرق در بین رژ لب مایع با رژ لب جامد چه می‌باشد , تفاوت رژ لب مایع با رژ لب عادی
6 ادله برای به کار گیری از رژ لب مایع بجای رژ لب جامد

رژ لب مایع یا این که رژ لب جامد؟
برای آزمون کردن رنگی که متناسب با رژ لب آیتم عشق اینجانب باشد عصر رنج را گذراندم، ولی می‌توانم به شما اطمینان دهم که یک رژ لب مایع با درخشندگی رژ لب گزینه عشق و علاقه تان موجود است که فاقد دردسرهای مربوط به رژ لب عادی است. وقتی که همه عوارض حیرت آور به کار گیری از رژ مایع را کشف کردم، رژ لب جامدم را به دور انداختم و هیچ گاه سراغش نرفتم!

در گزینش ؤز لب بایستی بیش تر توجه نمایید تا رژ لبی گزینش فرمائید که مطلوب شما باشد. پیش از این بطور مفصل دراین باره در نوشته‌ی علمی تعیین رنگ رژ لب مطلوب کلام کرده ایم. ولی عارضه ها به کارگیری از رژ لب مایع بجای رژ لب جامد :

1- دوام طولانی تر رژ لب مایع
یکی شایسته ترین عارضه ها استعمال از رژ مایع، دوام بیشتر آن نسبت به رژ لب عادی یا این که برق لب میباشد. رژ لب مایع حقیقتاً لبهای شمارا رنگ می‌کند و برخی از برندها حتی تا 12 ساعت نیز دوام دارا‌هستند. میتوانم این زمینه را تضمین کنم، زیرا یک توشه زمانی به رختخواب رفتم، صبح موقع بیدار شدن، به عبارتی لبهای گلگون که شب پیشین داشتم را دیدم.

عارضه ها به کارگیری از رژ لب مایع , رژ لب مایع بهتر میباشد یا این که رژ لب جامد , مزایای رژ لب مایع , فرق دربین رژ لب مایع با رژ لب جامد چه است , تفاوت رژ لب مایع با رژ لب عادی
6 استدلال برای به کارگیری از رژ لب مایع بجای رژ لب جامد

2- بدون چاره نیستید مجدداً از آن استعمال فرمایید
اینجانب عادت داشتم که رژ لبم را وقتی که خارج بودم یار خودم ببرم تا بتوانم هر وقتی که از دید خارج شد مجدداً از آن استعمال کنم. این فعالیت حقیقتاً آزاردهنده بود! استفادۀ دوباره را فراموش فرمائید و به سمت چیزی بروید که دوام بیشتری دارااست؛ سوای اعتنا به اینکه چقدر می خورید یا این که مینوشید.

3- موهایتان به رژ لب تان نمی چسبد
آیا تا بحال گردیده که از رژ لب جامد یا این که برق لب به کار گیری کرده باشید و موهایتان به آن چسبیده باشد؟ بدترین چیز این میباشد که خارج باشید و وزش شدید باد موهایتان را تازیانه وار به لبهایتان بزند و خیر صرفا موهایتان به آن می چسبد، بلکه تمام صورتتان را آغشته به رژ می‌کند. رژ لب مایع بطور بدون نقص کم آب میباشد، براین اساس هیچ گاه این خلل بوجود نمی آید.

4- رژ لب مایع به دندانهایتان نمی چسبد
هنگام کلام کردن با دوستان خوب تان، آیا از اینکه بفهمید رژ لب روی دندانهایتان میباشد متنفرید؟ خیلی شرمساری آور میباشد! یک کدام از شایسته ترین چیزها در باب رژ مایع این میباشد که زیرا بطور موقت لبهای شما‌را رنگ می‌کند، روی دندانهایتان ظواهر نمیشود. هنگامی که با دوستانم حرف می‌کنم، با اطمینان لبخند می‌زنم، زیرا میدانم که دندانهایم صورتی نشده اند.

عوارض به کارگیری از رژ لب مایع , رژ لب مایع بهتر میباشد یا این که رژ لب جامد , مزایای رژ لب مایع , فرق در بین رژ لب مایع با رژ لب جامد چه چیزی است , تفاوت رژ لب مایع با رژ لب عادی
6 ادله برای به کار گیری از رژ لب مایع بجای رژ لب جامد

5- رژ لب روی لبۀ فنجان ظواهر نمی‌شوند
حدس میزنم که صرفا مزیت نوشیدن با رژ جامد این میباشد که شما زمانی که خارج می باشید، میدانید کدام جام جنس شما میباشد. میدانم که باقی ماندن اثر رژ جامد روی جام، هر کسی را آزار نمی دهد، ولی اینجانب از آن متنفرم.

6- بدون چاره نیستید که مقدار متعددی از آنرا بخرید.
زیرا فقط مجبورید که تنها یکبار در شب از رژ مایع به کارگیری نمایید، بدین ترتیب کمتر از رژ عادی از آن به کار گیری میکنید. این یعنی بدون چاره نیستید که زیاد آنرا بخرید، و با این عمل صرفه جویی می‌کنید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۴۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژلب برای پوست های سفید

رژلب مطلوب پوست های سپید و پر‌نور

بهترین مارک رژلب

خیلی از خانم ها هنگام خرید اسباب و اثاث آرایش و پیرایش و به خصوص رژلب، در گزینش رنگ مطلوب برای پوستشان که هماهنگی نیکی با آن داشته باشد، در گیر سردرگمی می گردند و این سردرگمی در بیش تر مواقع با خرید رژلبی با رنگ نامناسب و ناهماهنگ با رنگ پوست و رخ به انتها میرسد.

آیا پوستی پر‌نور یا این که رنگ پریده دارید ؟ آیا رژ لب های متفاوتی را آزمون نموده اید و حس می‌کنید که شمارا خوشگل نمیکنند یا این که مطلوب با رنگ پوست شما نیستند؟

رژلب پوست سپید
رژلب مطلوب پوست سپید
مطلوب ترین رنگ های منتخب رژ لب را که ویژه ی پوست های پر‌نور و رنگ پریده میباشد را به شما ارائه می‌دهیم :
1. رژ لب مرجانی : این رنگ ، علاوه بر طبیعی نگه داشتن فیس منجر رنگ و روح دادن به رخ و چهره میشود.
2. رژ لب مرجانی بژ : رنگی که بسیار مطلوب ضیافت ها و مراسم های شبانه می‌باشد.
3. رژ لب صورتی پامچالی : رنگی که مطلوب دوشیزه ها نیز می‌باشد.
4. رژ لب قرمز رنگ آب اناری :رنگی که فیس را بسیار مالامال انرژی و شاداب نمایان میکند.
5. رژ لب صورتی گرم : رنگی که لب ها را پررنگ خیس نمایان مینماید .
6. رژ لب سرخابی : رنگی که منجر شاداب نمایان شدن صورت میگردد و دارنده بافتی قابل انعطاف می‌باشد.
7. رژ لب هلویی :رنگی که جزو دوست داستنی ترین رنگ های آیتم به کار گیری ی خانم ها هست.
8. رژ لب تمشکی :رنگی که فیس های رنگ پریده را سرخ و گلگون نمایان مینماید.
9. رژ لب گوشتی مات : رنگی زرق و برق دار که مطلوب استعمال در زمان کل روز است.
10. رژ لب صورتی پر‌نور : این صورتی جزو زیباترین رنگ های صورتی میباشد و خانم هایی که از این رنگ استعمال میکنند به زیبایی گل زنبق میگردند.
رژلب پوست سپید
رژلب برای پوست های پر‌نور
11. رژ لب قرمز‌رنگ مرجانی : رنگی که از مخلوط دو رنگ قرمز رنگ و مرجانی تنظیم شده‌است و جزو یکی رنگ های دوست داشتنی خانم ها است.
12. رژ لب قرمز رنگ آلویی : این رنگ که بسیار در حدود رنگ آلوی قرمز‌رنگ هست رخ های بی روح را لبریز پر نمک و نشاط نمایان می نماید.
13. رژ لب قهوه ای خرمایی : این رنگ از ادغام دو رنگ قهوه ای و خرمایی تهیه و تنظیم شده‌است و رژ لبی زرق و برق دار است.
14. رژ لب پادشاه بلوطی :این رنگ جزو یکی‌از رنگ های فوق العاده قشنگ و مطلوب برای فیس های پر‌نور یا این که بی رنگ و روح می‌باشد.
15. رژ لب قرمز‌رنگ قهوه ای : این رنگ از مخلوط دو رنگ قرمزو قهوه ای تهیه و تنظیم میشود و رنگی مطلوب خانم های میانسال می‌باشد.

***رژلب یکی دوست داستنی ترین رنگ ها برای هر رنگ پوستی میباشد، البته تناژ و سایه های گوناگون آن با یکدیگر تفاوت دارا هستند و می بایست مطلوب رنگ پوست باشد. برای پوست های سپید و پر‌نور، بهتر میباشد رنگ قرمزی را تعیین فرمایید که صرفا قرمز‌رنگ باشد و هیچ گونه هاله ای از رنگ دیگری در خویش نداشته باشد.
مقداری درخشان هم آن را زیباتر خواهد کرد. برای به کار گیری در ضیافت های شبانه و قانونی، رنگ قرمز‌رنگ یکی‌از شایسته ترین گزینش هاست.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۱:۱۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)